Karty Pokémon TCG

Pokémon TCG (Kolekcjonerska Gra Karciana) to gra strategiczna indywidualnie skompletowanymi taliami. Każdy z graczy powinien przygotować sobie 60-cio karcianą talię z kartami Pokemonów, Energii oraz Trenerów. Zwycięża osoba, która pierwsza znokautuje wszystkie stworki przeciwnika

​To nie tylko gra! Karty Pokemon posiadają barwne ilustracje z postaciami z gier. Większość osób kolekcjonuje karty próbując zebrać całą serię, zdobyć swoje ulubione Pokemony czy też karty z obrazkami jego ulubionego ilustratora.

Jaki zestaw kart powinienem kupić?
The Pokemon Company oferuje graczom i kolekcjonerom szeroką gamę produktów.

  • Boostery / Zestawy kart uzupełniających / Saszetki z 10 losowymi kartami
  • Theme Decki / Talie tematyczne / Zestaw 60karcianej talii do gry
  • kolekcjonerskie zestawy z puszkami Tin i inne specjalne zestawy…

    Gdzie kupić karty?
    ​Karty można zamawiać w sklepach internetowych lub w sklepach z kartami i grami. Kupując w internetowym sklepie xxx jeśli poprosisz dostaniesz kartę z autografem oraz naklejki Hikomikosa!

Zawody Ligi Pokemon to świetna by poczuć emocje z rywalizacji z innymi graczami. Najlepsi gracze z każdego kraju mają szansę pojechać na Mistrzostwa Świata w kolekcjonerskiej grze karcianej Pokemon.

Kolekcjonowanie kart to świetne hobby. Najwięksi kolekcjonerzy posiadają w swoich kolekcjach dużo wartościowych kart. Nie zapomnijcie o ochronnych koszulkach na karty, aby się nie porysowały 😉

Gra komputerowa Pokemon TCG Online do pobrania legalnie i całkowicie za darmo!
Wybierz wersję do pobrania z oficjalnej strony internetowej Pokemon.com